Royal Etiket

BİZ KİMİZ
ROYAL ETİKET

 

Temel prensiplerinden yeni yaklaşımlara kadar uzanan,geniş perspektifle ve uzman kadrosuyla ROYAL ETİKET sizlerin bize olan güveninin devamlılığı ve daha iyi hizmet verebilmek için yoğun temposuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Dünden bugüne emin adımlarla ilerleyen ROYAL ETİKET 2002 yılında sektöre ilk adımını atmıştır. Kurumsallaşma çalışmalarını sürdürerek ve yeni neslin katılımları ile hızlı bir büyüme katetmiştir.

Tekstil etiketleri, karton çanta, karton kutu, gıda etiketleri, çorap etiketleri, bloknot, kartela ve matbaa üzerine hizmet veren tesisimiz 2.Matbaacılar Sitesinde hizmet vermektedir..

21
YILLIK

SEKTÖR DENEYİMİ

hakkımızda

 

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz günden bu yana kendimizi hem etiket parkuru hem de tasarım dünyasına bakış açımız ile sürekli olarak revize etmek en temel ilkemiz oldu. Bundan sonra ki süreçte de sektörün ihtiyaçlarını baz alarak gelişen teknoloji eşliğinde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı hukuka ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı sağlık emniyet ve çevreye duyarlı olarak Şansal müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Kalite Yönetimi

Amacımız müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, çevre ve toplum için çalışmalarımızı, en etkin ve verimli sürdürmek sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve vizyonumuza ulaşmaktır.

Kalite Politikamız

Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda tam müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi, hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımı desteklemeyi, şansal değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içersinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, Taahhüt ediyoruz.

YUKARI